Popów portal dla singli

Poznaj interesujących singli - Popów:
Contents:
  1. Portal dla Singli szukających miłości
  2. Serwis muzyczny, Portal Muzyki niezależnej, Wydarzenia i Nowości - proxeiro.spacetourismforum.com
  3. Feral Atom i jej drugi hipnotyzujący utwór „Love”

Portal dla Singli szukających miłości

Eurowizja to alternatywna rzeczywistość. Tamtejsze gwiazdy zazwyczaj są gwiazdami tylko jednej edycji i o ile Niezwykła mieszanka popu, electro i ekscytujących wizualizacji sprawia, że Jessiquoi przyciąga uwagę i fascynuje.

Zobacz wpisy

Marius Bear dorastał na wsi w szwajcarskich górach i przez długi czas nie myślał nawet Tom Gregory to jeden z najbardziej obiecujących brytyjskich wokalistów i kompozytorów młodego pokolenia. Na koncie Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług.


  1. Portal dla Singli szukających miłości!
  2. speed randki tuchola.
  3. zabawy dla singli nowa wieś wielka.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Muzykę  Feral Atom znajdziecie na wszystkich portalach streamingowych, Youtube i Bandcampie:. Czekamy na najnowszą odsłonę jej twórczości!

Serwis muzyczny, Portal Muzyki niezależnej, Wydarzenia i Nowości - proxeiro.spacetourismforum.com

Feral Atom  pochodzi z Podlasia. Gitara elektryczna od zawsze była jej pasją i właśnie ona stała się domyślnym instrumentem artystki. Fascynacja muzyką alternatywną i popem na przestrzeni lat sprawiła, że poczuła w sobie potrzebę tworzenia własnej.

Ola pisze autorskie utwory od ponad pięciu lat. Na przestrzeni tego czasu współpracowała z lokalnymi muzykami, jednak ostatecznie okazało się, że najlepiej pracuje jej się samodzielnie.

Feral Atom i jej drugi hipnotyzujący utwór „Love”

Tak właśnie powstał Feral Atom — jesienią roku. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.

Płyta tygodnia. Polub nas! A juz niedługo taki koncert. Szczegóły na naszy.